XI Piknik Naukowy w PWSW w Przemyślu.

Dnia 7 czerwca 2022 r. uczniowie naszej szkoły z klas I,  II a , II b i III OSM II stopnia wraz z wychowawcami – Panią Jolantą Nodżak- Furgałą, Panią Elżbietą Świta -Łanicą, Panem Piotrem Kwasiżurem i Panem Tomaszem Rokoszem wzięli udział w XI Pikniku Naukowym organizowanym na terenie PWSW w Przemyślu.

W programie wydarzenia znalazło się wiele  atrakcji , m.in. prezentacja kierunków PWSW, stoiska tematyczne, występy zespołów tanecznych, wyścigi kajakowe, biegi przełajowe, konkursy tematyczne, prezentacje służb mundurowych.

Szczególnym uznaniem wśród naszych uczniów cieszyła się strefa sportowa.

W biegach przełajowych uczniowie klas II nie mieli sobie równych. Karol Ibowicz, Mikołaj Bator i Jakub Chachura zajęli miejsca na podium w  kategorii klas 7-8. Pozostali uczniowie sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności na strzelnicy czy w konkursach przyrodniczych, Wszyscy aktywni uczestnicy tych zajęć otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Atmosfera pikniku  i piękna słoneczna pogoda sprzyjały naszemu pobytowi w Parku Lubomirskich. Mamy nadzieję  na kolejne  przyszłoroczne spotkanie w gronie uczestników tego szczególnego Dnia Nauki.

Dziękujemy PWSW za zaproszenie.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia można obejrzeć w GALERII.