Ważne informacje organizacyjne związane z remontem szkoły

W związku z realizacją kolejnego etapu prowadzonej w Szkole termomodernizacji i rozpoczęciem prac remontowych budynku nr 4, w dniach 6-8 czerwca br. (poniedziałek- środa) zostanie przeniesione wyposażenie budynku C do budynku A (dawniej nr 3) oraz w dniach 8-10 czerwca br. (środa-piątek) wyposażenie budynku nr 4 do budynku C.

W dniach 6-8 czerwca br. (poniedziałek – środa) zawiesza się wszystkie zajęcia prowadzone w budynku C.

W dniach 8-10 czerwca br. (środa-piątek) zawiesza się wszystkie zajęcia w budynku nr 4 oraz opiekę nad dziećmi w świetlicy.

Zajęcia w budynku zastępczym prowadzone są zgodnie z planem.

Od dnia 9 czerwca br. wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywające się do tej pory w budynku C odbywać się będą w budynku A.

Od dnia 13 czerwca br. wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywające się do tej pory w budynku nr 4 odbywać się będą w budynku C.

Przydział sal dla poszczególnych klas i nauczycieli dostępny będzie przy wejściach do budynków.