Sukcesy – OSM I i II Stopnia

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

Rok szkolny 2019/2020

Konkurs ortograficzny

Tytuł Wicemistrza Ortografii otrzymała Emilia Szelążek z klasy 6b OSM I stopnia w 17 edycji corocznego konkursu ortograficznego, organizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna – Przemyskie Dyktando.
(D. Pansewicz)

32 edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Klasa 4 OSM I stopnia:
Mikołaj Rakicki – laureat III stopnia – 88 pkt.
Wojciech Olchowy – Ilasz – laureat IV stopnia – 84 pkt.
Kinga Podwyszyńska – laureatka V stopnia – 80 pkt.

Klasa 5 OSM I stopnia:
Wojciech Gazda – laureat II stopnia – 92 pkt.

Klasy 6 OSM I stopnia:
Jakub Chachura – laureat I stopnia – 96 pkt.
Tomasz Drozd – laureat III stopnia – 88 pkt.
Karol Ibowicz – laureat III stopnia – 88 pkt.
Antoni Kapłon – laureat V stopnia – 80 pkt.
(K.Skowyra)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2020

Wyróżnienie otrzymali:
Kinga Podwyszyńska z klasy 4a OSM I st.
Karol Ibowicz z klasy 6a OSM I st.
Tomasz Drozd z klasy 6b OSM I st.
Tymoteusz Kuśmider z klasy V OSM II st.
(K.Skowyra, K.Iwaszkiewicz).

Rok szkolny 2018/2019

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Kangur 2019

Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienie, czyli III miejsce w konkursie to:
Szymon Sudoł z klasy 2b
Mikołaj Rakicki z klasy 3a
Rafał Kaczmarski z klasy 3b
Julia Oliwa z klasy 4a
Mikołaj Ryzner z klasy 4a
Weronika Wojdylak z klasy 6a
Marcelina Wawro z klasy I
Tymoteusz Kuśmider z klasy IV

Przygotowanie – Małgorzata Ostrowska, Anna Łoza – Hader, Katarzyna Fejdasz – Bury, Katarzyna Skowyra, Katarzyna Iwaszkiewicz.

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus

Tytuł laureatki otrzymała Marcelina Wawro

Przygotowanie – Katarzyna Iwaszkiewicz.

30 edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus.

Nasi uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki na 100 punktów możliwych do uzyskania w konkursie.

Laureaci konkursu:

Klasy 4 OSM I stopnia:
Julia Oliwa – laureatka I stopnia z wyróżnieniem – 100 pkt.
Maciej Bryzek, Igor Słociak, Wojciech Gazda, Hubert Kędziora – laureaci III stopnia – 88 pkt.
Aurelia Dyjak, Zuzanna Karwowska – laureatki IV stopnia – 84 pkt.
Zuzanna Marciniec – laureatka V stopnia – 80 pkt.

Klasy 5 OSM I stopnia:
Karol Ibowicz – laureat I stopnia – 96 pkt.
Jakub Chachura, Tomasz Drozd – laureaci II stopnia – 92 pkt.
Antoni Kapłon , Szymon Majchrowicz – laureaci III stopnia – 88 pkt.
Kacper Kopański, Beniamin Czyszkiewicz – laureaci IV stopnia – 84 pkt.

Klasy 6 OSM I stopnia:
Olgierd Samburski – laureat I stopnia – 96 pkt.
Konrad Kaczmarski, Hubert Rużyło – laureaci III stopnia – 88 pkt.
Aleksandra Kochanowicz, Gustaw Siepioła – laureaci IV stopnia – 84 pkt.
Teresa Hryniszyn – laureatka V stopnia – 80 pkt.

Klasa II OSM II stopnia:
Marcelina Wawro – laureatka V stopnia – 80 pkt.

Klasa III OSM II stopnia:
Józef Wasilewski – laureat IV stopnia – 84 pkt.

Przygotowanie – Katarzyna Iwaszkiewicz, Katarzyna Skowyra, Bożena Kubiczek.

XII edycja Konkursu Przyrodniczego Świetlik

Wyróżnienie równoważne zajęciu III miejsca zdobył uczeń klasy 5a – Krzysztof Cichoński

Przygotowanie – Elżbieta Rozmus.

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy GALILEO

BIOLOGIA
Laureatami konkursu z Biologii zostali uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej:

Antoni Kapłon,
Krzysztof Cichoński,
Jakub Chachura,
Magdalena Laskownicka

Dyplomy wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej:

Michał Niżnik,
Patryk Eliński,
Aleksandra Matysiak,
Julia Grabowska,
Iga Pawłucka,
Zofia Pichura.

PRZYRODA
Dyplomy wyróżnienia otrzymała Zuzanna Marciniec, uczennica klasy 4 szkoły podstawowej
Nauczyciel – Elżbieta Rozmus

JĘZYK ANGIELSKI
Laureatem konkursu z języka angielskiego został Jakub Gazda, uczeń klasy 6 szkoły podstawowej

Dyplomy wyróżnienia otrzymały:

Zofia Slisz z klasy 6 szkoły podstawowej
Aleksandra Kochanowicz z klasy 6 szkoły podstawowej
Martyna Bakun z klasy 8 szkoły podstawowej (II OSM II st.)

Nauczyciel – Marcin Ostrowski

JĘZYK NIEMIECKI
Laureatem konkursu z języka niemieckiego został Szymon Majchrowicz z klasy 5 szkoły podstawowej, a dyplom wyróżnienia otrzymała Gabriela Majchrowicz, uczennica klasy 4 szkoły podstawowej.

Nauczyciel – Tomasz Rokosz.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kapelusz Pani Wiosny”

Alicja Mosur z klasy 1a – laureatka
Izabela Skubisz z klasy 1a – II miejsce

XII Międzyszkolny Konkurs „Czy wiesz co jesz?”, zorganizowany w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę”

Katarzyna Karpińska, Wiktoria Popielarz i Julia Zwolińska zajęły I miejsce.

Nauczyciel – Elżbieta Pietrusiak.

XII Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy organizowany przez SP nr 17

Drużyna naszej szkoły w składzie Wojtek Olchowy i Michał Lasek zajęła II miejsce.
Indywidualnie Wojtek zajął także II miejsce, a Michał IV.

III Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Urszuli Kozłowskiej, organizowany przez Przemyską Bibliotekę Publiczną

Nagrody otrzymali: Julia Soja z klasy 3a i Szymon Sudoł z klasy 2b.

Uczniów do konkursu przygotowała pani Barbara Drwal – Demkiewicz.

Zawody Pływackie

W dniu 20 marca 2019r. odbyły się zawody pływackie.

Przemyskie szkoły rywalizowały na pływalni w konkurencji sztafet 6x25m i 6x50m w kategoriach chłopców i dziewcząt oraz w konkurencjach indywidualnych.

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych reprezentowały trzy sztafety oraz kilkoro uczniów startujących indywidualnie.

III miejsce zajęła sztafeta w kategorii Igrzysk Dzieci (6x25m) dziewczęta w składzie:

Amelia Dyjak,
Aleksandra Kochanowicz,
Zofia Slisz,
Luiza Świetlicka,
Matylda Wilk,
Weronika Wojdylak.

V miejsce zajęła sztafeta w kategorii Igrzysk Dzieci (6x25m) chłopcy w składzie:

Mikołaj Bator,
Beniamin Czyszkiewicz,
Jakub Gazda,
Mateusz Mazurek,
Hubert Rużyło,
Miłosz Wilczyński.

IV miejsce zajęła sztafeta w kategorii Igrzysk Młodzieży (6x 50m) dziewczęta składzie:

Julia Chudoment,
Karolina Kotkowska,
Zofia Makuch,
Wiktoria Popielarz,
Róża Prochownik,
Vanessa Urbańska.

Starty indywidualne:

Igrzyska Dzieci

Styl motylkowy:
II miejsce – Aleksandra Kochanowicz

Styl grzbietowy:
IV miejsce – Weronika Wojdylak
V miejsce – Mateusz Mazurek

Styl klasyczny:
III miejsce – Luiza Świetlicka
V miejsce – Amelia Dyjak
V miejsce – Jakub Gazda

Styl dowolny:
III miejsce -Zofia Slisz
II miejsce – Beniamin Czyszkiewicz

Igrzyska Młodzieży:

Styl grzbietowy:
IV miejsce -Vanessa Urbańska

Styl klasyczny:
I miejsce – Jędrzej Tarczyński

Kuratoryjny konkurs z historii

Laureat – Jakub Gazda z klasy 6b OSM I st.
Nauczyciel – Tymoteusz Furgała.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt: ”Magiczne Anioły”

Katarzyna Perłakowska z klasy 1b zajęła II miejsce.
Przygotowanie – Barbara Drwal – Demkiewicz.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

tytuł laureata:
Jakub Gazda uczeń klasy 6 b OSM I st. – zajął 3 miejsce
Zofia Slisz uczennica klasy 6 a OSM I st. – zajęła 9 miejsce
Teresa Hryniszyn uczennica klasy 6 a – zajęła miejsce 15.
Nauczyciel – Beata Rudnicka.

XVI PRZEMYSKIE DYKTANDO pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Roberta Chomy.

Olgierd Samburski, uczeń klasy 6 b OSM I st. – wyróżnienie
Nauczyciel – Beata Rudnicka.

Międzyświetlicowy i międzyszkolny konkurs przyrodniczo-ekologiczny pod hasłem „PRZYRODA I MY”

Nasi reprezentanci:
– Julia Jędruch i Franciszek Janion zdobyli III miejsce w kategorii KONKURS MIĘDZYŚWIETLICOWY dla uczniów klas I-III,
– Weronika Wojdylak i Hubert Rużyło zdobyli I miejsce w kategorii KONKURS MIĘDZYSZKOLNY dla uczniów klas VI.

Nauczyciele – Barbara Drwal – Demkiewicz i Elżbieta Pietrusiak.

Rok szkolny 2017/2018

XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „Kacze Pióro”

Anna Betleja – laureatka

Międzyszkolny konkurs czytelniczy pt. „Czytanie wciąga”

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Jędruch z kl. 2a , Milena WalczakMichał Lasek z kl. 2b OSM I st.
Uczniowie zdobyli drugie miejsce.

Międzyszkolny konkurs Matematyczny – Kangur 2018

Uczeń, który otrzymał wynik bardzo dobry, czyli II miejsce w konkursie to:

Karol Ibowicz z klasy 4a.

Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienie, czyli III miejsce w konkursie to:

Wojciech Olchowy–Ilasz z klasy 2b
Julia Oliwa z klasy 3a
Beniamin Czyszkiewicz z klasy 4a
Olgierd Samburski z klasy 5b
Zuzanna Wawro z klasy I
Krzysztof Woś z klasy II
Tymoteusz Kuśmider z klasy III

Przygotowanie –Katarzyna Iwaszkiewicz, Andżelika Słodyczko, Anna Łoza – Hader, Katarzyna Skowyra.

XVII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Tylko jedna Ziemia”

XVII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Tylko jedna Ziemia”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 6 w Przemyślu, Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach oraz Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu.

W konkursie wzięła udział reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Katarzyna Karpińska,
Wiktoria Popielarz
Oliwia Węcław
z klasy 6b.

Uczennice dzielnie pokonywały kolejne zadania i zdobyły zasłużone I miejsce.

Przygotowanie – Elżbieta Pietrusiak, Elżbieta Rozmus.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – Galilelo 2018

Jakub Gazda kl. 5b – laureat konkursu
Aleksandra Kochanowicz kl. 5a – wyróżnienie

Przygotowanie – Marcin Ostrowski.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – Fox 2018

Zofia Maćkowiak kl. 6 – wynik bardzo dobry
Przygotowanie – Piotr Kwasiżur.

Szkolny konkurs recytatorski wierszy Urszuli Kozłowskiej

I miejsce zajęła Julia Soja z klasy 2a
II miejsce zajęli Dominik Domaradzki z klasy 2a i Szymon Sudoł z klasy 1b
Przygotowanie – Barbara Drwal – Demkiewicz.

XV Międzyświetlicowy i Międzyszkolny Konkursie Przyrodniczo – Ekologiczny „PRZYRODA I MY”

II miejsce – Julia Oliwa i Mikołaj Ryzner – uczniowie klasy III a.
Przygotowanie – Barbara Drwal – Demkiewicz.

III Powiatowy Konkurs „Zwierzęta czują”

III miejsce w kategorii „praca plastyczna” otrzymał Krzysztof Cichoński -uczeń klasy 4a

Wyróżnienie w kategorii „recytacja” Joanna Marynowska – uczennica klasy III OSM II stopnia.

XV edycja Konkursu Ortograficznego „PRZEMYSKIE DYKTANDO” pod honorowym patronatem Prezydenta Przemyśla, pana Roberta Chomy.

Julia Oliwa II miejsce w kategorii klas III, zdobywając tytuł Wicemistrza Ortografii
– przygotowanie – Andżelika Słodyczko.

Zofia Maćkowiak, która zajęła II miejsce w kategorii klas 6 i także zdobyła tytuł Wicemistrza Ortografii.
– przygotowanie – Dorota Pansewicz.

Konkurs recytatorski „Tęczowe rymy Urszuli Kozłowskiej”

Nagroda dla Julii Mykity z klasy 3a.

Wyróżnienie – Julia Soja i Dominik Domaradzki z klasy II a oraz Szymon Sudoł z klasy 1b.

Przygotowanie – Barbara Drwal – Demkiewicz, Małgorzata Ostrowska.

Ogólnopolski Test Ortograficzny organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Julia Oliwa z klasy 3a oraz Julia Jędruch z klasy 2a OSM I st. otrzymały tytuł Eksperta Ortografii.

Przygotowanie – Andżelika Słodyczko, Małgorzata Ostrowska.

„Świąteczny Przemyski Trójbój Logiczny – szachy, warcaby i skoczek” – o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy

2 miejsce w kategorii wiekowej do lat 13 wywalczył uczeń naszej szkoły z klasy 3b – Wojtek Gazda.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Laureaci konkursu :

Jakub Gazda – uczeń klasy 5 b OSM I st., który zdobył 5 miejsce
Zofia Slisz – uczennica klasy 5a OSM I st., której udało się zdobyć miejsce 7.

Przygotowanie –Beata Rudnicka.

III Międzynarodowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Milena Walczak z klasy 2a zajęła II miejsce

Przygotowanie – Małgorzata Ostrowska.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy w zakresie treści zintegrowanych

Uczniowie klasy 2a Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. uzyskali bardzo wysokie wyniki

Julia JęduchMikołaj Rakicki udzielili 93% poprawnych odpowiedzi i uzyskali 4 miejsce, Milena Walczak – miejsce 5 i kolejne miejsca Kinga PodwyszyńskaTomasz Florczak.

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Laureaci konkursu:

Klasy 4 OSM I stopnia:
Karol Ibowicz – laureat I stopnia – 96 pkt.
Antoni Kapłon – laureat III stopnia – 88 pkt.
Kacper Kopański – laureat III stopnia – 88 pkt.
Patryk Eliński – laureat IV stopnia – 84 pkt.
Beniamin Czyszkiewicz – laureat IV stopnia – 84 pkt.
Tomasz Drozd – laureat V stopnia – 80 pkt.

Klasy 5 OSM I stopnia:
Szymon Kołcz – laureat III stopnia – 88 pkt.
Hubert Rużyło – laureat III stopnia – 88 pkt.
Teresa Hryniszyn– laureatka III stopnia – 88 pkt.
Mateusz Mazurek – laureat IV stopnia – 84 pkt.
Weronika Wojdylak – laureatka V stopnia – 80 pkt.

Klasa 6 OSM I stopnia:
Zofia Maćkowiak – laureatka III stopnia – 88 pkt.

Klasa I OSM II stopnia:
Marcelina Wawro – laureatka IV stopnia – 84 pkt.

Klasa II OSM II stopnia:
Krzysztof Woś – laureat III stopnia – 88 pkt.
Józef Wasilewski – laureat V stopnia – 80 pkt.
Oliwia Pawłucka – laureatka V stopnia – 80 pkt.

Klasa III OSM II stopnia:
Tymoteusz Kuśmider – laureat IV stopnia – 84 pkt.
Zuzanna Wawro – laureatka V stopnia – 80 pkt.

Przygotowanie – Katarzyna Skowyra, Katarzyna Iwaszkiewicz.

Zawody Pływackie

Na Krytej Pływalni w Przemyślu odbyły się zawody pływackie, podczas których przemyskie szkoły rywalizowały w konkurencji sztafet 6 x 25 m i 6 x 50 m w kategoriach chłopców i dziewcząt oraz w konkurencjach indywidualnych.

Naszą szkołę reprezentowały cztery sztafety oraz kilkoro uczniów startujących indywidualnie.

V miejsce zajęła sztafeta w kategorii Igrzysk Dzieci (6x25m) – dziewczęta w składzie:

Marcelina Broda,
Wiktora Popielarz,
Zofia Slisz,
Maja Kogut,
Aleksandra Kochanowicz,
Oliwia Węcław.

IV miejsce zajęła sztafeta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (6x50m) – dziewczęta w składzie:

Natalia Brulińska,
Róża Prochownik,
Karolina Kotkowska,
Zosia Makuch,
Elżbieta Szelążek,
Vanessa Urbańska.

IV miejsce zajęła sztafeta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (6x50m) – chłopcy w składzie:

Jędrzej Tarczyński,
Jan Tarczyński,
Dominik Tarczyński,
Krzysztof Woś,
Hubert Róg,
Arkadiusz Kędziora.

IV miejsce zajęła sztafeta (6x50m) Licealiady – chłopcy w składzie:

Sebastian Pawlik,
Kacper Misztal,
Bartosz Mucha,
Hubert Wiśniewski,
Łukasz Pieniążek,
Jacek Jasina.

Starty indywidualne:
Igrzyska Dzieci:

II miejsce stylem klasycznym zajęła Marcelina Broda

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
III miejsce stylem klasycznym zajęła Natalia Brulińska
II miejsce stylem klasycznym zajął Jędrzej Tarczyński
III miejsce stylem dowolnym zajął Jan Tarczyński

Licealiada:
II miejsce stylem grzbietowym zajął Bartosz Mucha

XI Międzyszkolny Konkurs „Czy wiesz co jesz?”, zorganizowany w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę”

W konkursie naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 6b :

Katarzyna Karpińska, Wiktoria Popielarz i Oliwia Węcław – 1 miejsce.

Przygotowanie – Elżbieta Pietrusiak.

IV Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Nadleśnictwo Krasiczyn i Lasy Państwowe

3 miejsce zdobyła Kornelia Wodka z klasy 3a
wyróżnienie otrzymała Zuzanna Marciniec z klasy 3a

Przygotowanie – Andżelika Słodyczko.

Międzyszkolny Konkurs organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Wody

Otrzymaliśmy nagrodę w kategorii inscenizacji za spektakl „Co wiemy o wodzie”. Scenariusz do spektaklu został napisany przez Barbarę Demkiewicz w oparciu o wiersze Urszuli Kamińskiej, a wystąpili uczniowie klasy III: Kornelia Wodka, Apolonia Ścibor, Igor Słociak, Martyna Polnik, Anna Zając, Julia Oliwa, Mikołaj Ryzner, Aurelia Dyjak.

W kategorii recytacje nagrodę otrzymała Julia Jędruch, a wyróżnienie Julia MykitaSzymon Sudoł.

W kategorii piosenki wyróżnienie otrzymała Julia Soja.

W kategorii prace plastyczne wyróżniono prace Zuzanny Drozd.

Konkurs plastyczny na projekt kartki wielkanocnej

Urszula Paśko z kl. 2b OSM I st. otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej zorganizowany przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego.

Rok szkolny 2012/2013

Olimpiada Wiedzy – Matematyka Plus – XVIII edycja

Laureaci konkursu:

Klasa 5a OSM I stopnia:
Antoni Wawro – laureat II stopnia ( 92/100 pkt.)
Aleksandra Domańska – laureatka II stopnia ( 92/100 pkt.)
Julia Oponowicz – laureatka III stopnia (88/100 pkt.)
Michał Jarosz – laureat III stopnia (88/100 pkt.)
Julia Sobczyńska – laureatka V stopnia (80/100 pkt.)
Agnieszka Zaleska – laureatka V stopnia (80/100 pkt.)

Klasa 6a OSM I stopnia:
Gabriela Potoczniak – laureatka I stopnia (96/100 pkt.)
Jan Żurek – laureat II stopnia (92/100 pkt.)
Bartłomiej Haszczyn – laureat III stopnia (88/100 pkt.)

Klasa 6b OSM I stopnia:
Gabriela Pilch – laureatka II stopnia (92/100 pkt.)
Mikołaj Popławski – laureat II stopnia (92/100 pkt.)
Kacper Rokosz – laureat III stopnia (88/100 pkt.)

Przygotowanie – mgr Katarzyna Skowyra

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Alfik

Mikołaj Popławski kl. 6b – 5 miejsce w woj. podkarpackim
Martyna Horochowik kl. I gim – 8 miejsce w woj. podkarpackim
Przygotowanie – mgr Beata Rudnicka

Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci

Laureatka – Urszula Jarosz
Przygotowanie – mgr Barbara Demkiewicz

X Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Przyroda i My”

II miejsce – Karolina Kotkowska, Julia Chudoment, Oliwia Pawłucka
Przygotowanie – mgr Barbara Demkiewicz, dr Małgorzata Ostrowska

II miejsce – Gabriela Wołoszyn, Katarzyna Kobus, Jan Żurek
Przygotowanie – mgr Elżbieta Pietrusiak

XIV Miedzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o AIDS

III miejsce – Maria Feduniewicz, Damian Jakubas

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Arabskie Róże”

wyróżnienie – Marcelina Wawro
Przygotowanie – mgr Barbara Demkiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Finalista – Tomasz Chmiel
Przygotowanie – mgr Marcin Ostrowski

XI Dyktando Przemyskie

Wicemistrz Ortografii – Stanisław Szopa
Mistrz Ortografii – Mikołaj Popławski
Przygotowanie – mgr Anna Łoza – Hader, mgr Beata Rudnicka

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Strachy na Lachy”

I miejsce – Laura Skibińska
III miejsce – Katarzyna Karpińska
Przygotowanie mgr Barbara Demkiewicz

Powiatowy Konkurs Ekolog 2012

I miejsce – Mikołaj Popławski
Przygotowanie – mgr Elżbieta Pietrusiak

Konkurs Recytatorski Poezji Austriackiej

I miejsce – Julia Mazurek
II miejsce – Ewelina Śmigielska
wyróżnienie – Anna Betleja
Przygotowanie – mgr Tomasz Rokosz

XIII Olimpiada Sportowa

I miejsce –

Paulina Widyńska,
Kinga Pawłowska,
Jedrzej Tarczyński,
Kacper Trysła

Przygotowanie: mgr Elżbieta Leszków – Guran, mgr Anna Łoza – Hader

Rok szkolny 2010/2011

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2010/2011 – Paweł Kopciewicz

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Test Matematyka Plus Oxford Educational – 14 edycja

W kategorii szkół podstawowych:
Laureaci III stopnia –

Konstancja Bukojemska,
Mateusz Solski,
Anita Król,
Aleksandra Kornecka

Laureaci IV stopnia –

Anna Szamli,
Martyna Horochowik,
Jakub Daraż

Laureaci V stopnia –

Małgorzata Radoń,
Piotr Owsianko

W kategorii szkół licealnych:
Laureat III stopnia – Paweł Kopciewicz
Laureatka IV stopnia – Anna Struś

Przygotowanie: mgr Katarzyna Skowyra, mgr Grażyna Stankiewicz 

Konkurs Test Polonica Plus – Oxford – IV edycja

Laureatka I stopnia – Gabriela Pilch, Jan Żurek,
Laureat II stopnia – Mikołaj Popławski, Anita Król, Agnieszka Haszczyn
Laureatka III stopnia – Justyna Skórka, Aleksandra Kornecka, Kacper Rokosz, Gabriela Wołoszyn
Laureaci IV stopnia – Dominika Bartoszek, Marta Mizgała, Artur Grzegorzak, Małgorzata Radoń, Gabriela Potoczniak
Laureatka V stopnia – Katarzyna Stępień, Kinga Czapor, Magdalena Żurawel

Przygotowanie – mgr Stanisława Dembicka, mgr Elżbieta Świta, mgr Dorota Pansewicz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

II miejsce – Julia Mazurek
Przygotowanie – mgr Barbara Demkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Literacki w Magicznym świecie Fryderyka Chopina

III miejsce – Anita Król
Przygotowanie – mgr Elżbieta Świta

Wojewódzki konkurs EKOLOG 2010

IV miejsce – Aleksandra Durbajło
Przygotowanie – mgr Michał Dryś

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny. Przemyskie Dyktando

wyróżnienie – Agnieszka Haszczyn
Przygotowanie – mgr Dorota Pansewicz 

IX Przemyskie Dyktando

wyróżnienie – Michał Jarosz
Przygotowanie – mgr Elżbieta Leszków – Guran 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Proszę Państwa oto Miś”

I miejsce – Julia Mazurek, Julia Sobczyńska, Aleksandra Domańska
Przygotowanie – mgr Elżbieta Leszków – Guran

XII Międzygimnazjalny Konkurs wiedzy o AIDS

I miejsce – Paulina Gorczyca i Karolina Gierczak
Przygotowanie – mgr Michał Dryś 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny -„Strachy na lachy”

IV miejsce – Julia Mazurek
Przygotowanie – mgr Barbara Demkiewicz

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Baśniowy świat wróżb i czarownic”

Wyróżnienie – Aleksandra Drozd – przygotowanie – mgr Beata Rudnicka

III miejsce – Julia Słociak – przygotowanie – mgr Monika Kocuj

Skip to content