Relacja z wycieczki klas 4a, 4b i 5b do Przysietnicy.

W dniu 21 czerwca 2022 roku uczniowie klas 4a, 4b i 5b wraz z wychowawcami pojechali na wycieczkę szkolną do Przysietnicy koło Brzozowa, gdzie na urokliwym wzgórzu, na skraju lasu, mieści się Ośrodek Turystyczny Czardworek, oferujący przyjeżdżającym różnorodne atrakcje i aktywności rekreacyjne.

Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach ceramicznych, podczas których uczyli się modelowania z gliny różnych przedmiotów. Ciekawą formą aktywności było dla nich również poszukiwanie skarbów za pomocą wykrywaczy metalu. Mnóstwo emocji dostarczyła dzieciom ścianka wspinaczkowa, na której każdy miał szansę popróbować swoich sił w zdobywaniu szczytu. Równie ekscytująca była dla nich bitwa stoczona w ramach gry w paintball.

Na zakończenie całą grupą wyruszyliśmy, przy dźwiękach popularnych przebojów, na godzinną przejażdżkę Ciuchcią „Strzała Południa” po okolicznych miejscowościach. Wszyscy uczestnicy wycieczki wracali do Przemyśla zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

Zdjęcia z wycieczki zostały zamieszczone w galerii.