Relacja z warsztatów metodycznych dla nauczycieli i uczniów klas skrzypiec i altówki.

W dniu 2 grudnia 2022 roku odbyły się u nas w szkole warsztaty metodyczne dla nauczycieli i uczniów klas skrzypiec i altówki. Prowadzącym był Marcin Suszycki – koncertmistrz Filharmonii Poznańskiej, który często występuje z recitalami i koncertami w Polsce i za granicą, a także pracuje z młodzieżą prowadząc zajęcia w Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz różnego rodzaju kursach mistrzowskich i warsztatach metodycznych.

Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania wybranych przez siebie utworów, a następnie doskonalenie ich pod okiem prowadzącego. Był to czas bardzo owocny, a otrzymane rady i wskazówki z pewnością będą przez wszystkich wykorzystane w dalszej pracy. Dziękujemy Panu Marcinowi za wspaniały czas, fantastyczną atmosferę i mamy nadzieję na następne spotkanie.

Anna Magdziak

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w GALERII.