Relacja z warsztatów chóralnych – 28.10.2022 r.

W dniu 28 października 2022 r. w Sali Lustrzanej odbyły się warsztaty chóralne – młodzież szkół II stopnia pracowała z panią dr hab. Bożeną Stasiowską, prof. Uniwersytetu Rzeszowskiego, pracującą w Instytucie Muzyki tej uczelni. Pod fachowym okiem Pani Profesor chór doskonalił swoje umiejętności techniczne i interpretacyjne.

W piątek, 4 listopada 2022 r. młodzież naszej szkoły miała okazję uczestniczyć wraz z koleżankami i kolegami z I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu w warsztatach aktorskich, które prowadził Pan Dariusz Lewandowski, ceniony aktor i reżyser, współpracujący w przeszłości z warszawskim Teatrem „Roma”, znany z musicalu „Metro”, a obecnie z jednej z najbardziej popularnej polskiej telenoweli.  Warsztaty chóralne i aktorskie stanowiły bezpośrednie przygotowanie zespołu chóralnego do koncertu z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, który odbędzie się 11 listopada 2022 r.  o godzinie 17.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Więcej zdjęć można obejrzeć w GALERII.