Relacja z Popisu uczniów klasy altówki, skrzypiec i zespołów kameralnych.

W dniu 1 czerwca 2022 r. odbył się Popis uczniów klasy altówki pani Renaty Witkowskiej oraz klas skrzypiec i zespołu kameralnego pani Małgorzaty Kopańskiej.

Na scenie w solowych występach zaprezentowali się uczniowie: Emilka Corner, Nela Zuzmak, Martynka Kopacka, Ada Szczepanek, Julia Jabłońska, Milena Gałuszka, Zosia Sikora, Szymek Kowalik, Gabrysia Ozibko, Gabrysia Hrycak, Szymon Ryzner, Dominika Babiak oraz Maja Zuzmak.

Uczniom przy fortepianie towarzyszyły panie Anna Lewosiuk i Anna Hop.

W finalnej części koncertu wystąpił zespół kameralny w składzie: Maja Brulińska, Weronika Małachowska, Martyna Chudoment, Szymon Ryzner i Kinga Kopańska. Młodzi kameraliści wraz z obiema nauczycielkami wykonali trzy krótkie utwory ze zbiorów Doroty Obijalskiej i Pawła Wójtowicza.

Wszystkie prezentacje zostały nagrodzone gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność.

Jako, że koncert odbył się w Dniu Dziecka, wszyscy młodzi wykonawcy otrzymali drobne prezenty w postaci muzycznych ołówków i gumek do mazania. Nie zabrakło również cukierków.

Zdjęcia z Popisu zamieszczone zostały w zakładce GALERIA.