Relacja z Koncertu uczniów z sekcji instrumentów dętych i perkusji – 13.12.2021 r.

W poniedziałek 13 grudnia br. w sali kameralnej naszej szkoły odbył się Koncert Sekcji instrumentów dętych i perkusji. Program koncertu był bardzo zróżnicowany, a miłą niespodzianką dla publiczności okazał się prezent muzyczny pod choinkę w postaci kolęd i życzeń świątecznych.

W koncercie udział wzięli:

Maria Sulik – z klasy fletu p. Bożeny Rybak
Sandra Szyb – z klasy trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego
Duet obojowy: Emilia Przybocka i Martyna Butmankiewicz – z klasy oboju p. Agnieszki Kłos
Milena Bukojemska – z klasy saksofonu p. Tomasza Kłosa
Maciej Dopart – z klasy trąbki p. Franciszka Lotycza
Laura Hrycewicz – z klasy saksofonu p. Jacka Szotta
Aleksandra Matysiak – z klasy fletu p. Jolanty Antonik
Natalia Brulińska – z klasy klarnetu p. Bartosza Piekarskiego.
Karolina Wróblewska – z klasy perkusji p. Bogusława Seńkowa
Duet: Aniela Nowotarska – z klasy fletu p. Anny Fednar, oraz Adrian Kocuj – wibrafon – z klasy perkusji – p. Henryka Przytockiego. Prowadzenie i przygotowanie duetu – p. Anna Fednar.
Trio trąbkowe: Beniamin Czyszkiewicz, Patryk Łopatiak, oraz Maciej Dopart. Przygotowanie zespołu – p. Franciszek Lotycz.

Koncert prowadził Adrian Kolasa, na fortepianie pięknie akompaniowali: p. Stefania Werbowiecka, p. Wojciech Majchrowicz, p. Andrzej Bednarski, p. Marcin Kasprzyk.

Bardzo dziękuję za organizacje koncertu p. Agnieszce Kłos, p. Tomaszowi Kłosowi, oraz p. Bartoszowi Piekarskiemu za organizację koncertu i zdjęcia.

Gratuluję wszystkim Wykonawcom, Pedagogom i Rodzicom.

Dziękujemy publiczności za duże oklaski.

Do zobaczenia na kolejnych koncertach!

Jacek Szott – kierownik sekcji instrumentów dętych i perkusji

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w GALERII.