Relacja z Koncertu uczniów klasy skrzypiec p. Magdaleny Betlei i klasy fortepianu p. Anny Lasko- 2.06.2022 r.

Dnia 2 czerwca w sali Towarzystwa Muzycznego odbył się kolejny koncert uczniów naszej szkoły. Tym razem wystąpili na scenie młodzi adepci sztuki wiolinistycznej i pianistycznej z klasy skrzypiec pani Magdaleny Betlei i klasy fortepianu pani Anny Lasko.

Zabrzmiał zróżnicowany i ciekawy repertuar klasyczny, w którym uczniowie zaprezentowali efekty swojej rocznej pracy – zarówno postępy w technice gry, jak i umiejętności interpretacyjne. Publiczność licznie zgromadzona i niezwykle życzliwa gorącymi oklaskami nagrodziła młodych wykonawców.

Z klasy skrzypiec wystąpili: Kornelia Łoha, Amelia Ochab, Gaja Cyrulik, Julia Grabowska, Matylda Wilk, Nikola Kraczkowska, Julia Halota, Justyna Styrna, Zofia Betleja (klasa Krzysztofa Nowińskiego)  i Aleksandra Chmura.

Z klasy fortepianu wystąpili: Zuzanna Chachura, Antonina Bal, Klaudia Major, Martyna Wiśniowska, Igor Słociak oraz duet fortepianowy Maria Kwiecińska i Martyna Wiśniowska.

Uczniom klasy skrzypiec przy fortepianie towarzyszyły pani Anna Hop i pani Anna Lewosiuk.