Relacja z Koncertu Fortepianowego „Harasiewicz charytatywnie na święta”

Koncert odbył się 16 stycznia 2022 r. w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu i został zorganizowany przez Fundację Pianistyki Polskiej, Towarzystwo im. F. Chopina w Warszawie, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu.

Uczestnikami koncertu byli Laureaci Konkursów Pianistycznych Młodych Talentów im. Adama Harasiewicza. Naszą szkołę reprezentowała „silna” ekipa uczniów  sekcji fortepianu I i II st. : Martyna KĘDZIORA, Antoni SARNICKI, Michał PIASECKI, Tymoteusz WITKO, Maria KWIECIŃSKA, Gustaw SIEPIOŁA, Piotr ŚWIST i Alicja PAŃCZAK. Gościnnie wystąpił również Filip BALAWENDER ze Szkoły Muzycznej w Kańczudze.

Uczniów do koncertu przygotowali: Jadwiga BOSEK-SEREFKO, Oksana MASNA, Anna HOP, Paweł WALCISZEWSKI i Łukasz MAGDZIAK.

Gratulujemy udanych występów!!

Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć w GALERII.

Zdjęcia – Łukasz Magdziak