Nowy rok szkolny 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września o godz. 9.30  (dla Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st.) oraz o godz. 17.00 (dla Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II st.).

Podczas uroczystości o godz. 9.30 odbędzie się Pasowanie na ucznia klas pierwszych OSM I st.

Wcześniej, o godz. 8.00 w Archikatedrze przemyskiej zostanie odprawiona msza św.

Uroczystości odbędą się na parkingu szkolnym lub w razie niepogody na Sali Lustrzanej.

Wszystkie informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego zostaną przekazane przez wychowawców i nauczycieli 1 września.

Podział godzin dla poszczególnych klas zostanie opublikowany na stronie internetowej szkoły w zakładce plan lekcji szkoły 31 sierpnia.