Rok 2019/2020

V Międzynarodowy Festiwal Artystyczny „Samocvity". 2019
I miejsce – DUO SACCO –Martyna Glesman saksofon i Kacper Batycki Akordeon
Przygotowanie: p. Jacek Szott, p. Dariusz Baszak


Stypendyści programu NIE ZAGUBIĆ TALENTU 27.09.2019
Martyna Glesman
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

IV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych „FINALIS” w Białymstoku 2019
- II miejsce 94/100 pkt. Beniamin Czyszkiewicz
- II miejsce 93/100 pkt. Patryk Łopatiak
Klasa trąbki – p. Franciszka Lotycza

III Festiwal saksofonowy w Gorlicach 01.2020
- Wyróżnienie kategoria III Laura Hrycewicz, Martyna Glesman, Magdalena Arkadiusz Trysła.
- Wyróżnienie kategoria II Magdalena Laskownicka
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

 


Rok 2018/2019

II Międzynarodowy Festiwal Artystyczny „Samocvity”
- I nagroda Laura Hrycewicz kl. 6b OSM I st.
- II nagroda Maja Witko kl. 6b OSM I st.
klasa saksofonu p. Jacka Szotta

III Międzynarodowy Konkurs "FINALIS" Białystok 13-17.11.2018
- Laura Hrycewicz I miejsce kl. 6b OSM I st. Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

XIII Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy Przeworsk 4-7 grudnia 2018
- Laura Hrycewicz 3 miejsce w kategorii II. kl. 6b OSM I st.
- Magdalena Laskownicka wyróżnienie w kategorii I. kl. 5b OSM I st.
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta


IV Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu 14-15.05.2019
- II miejsce: Julia Soja kl. 3a OSM I st.
- II miejsce: Martyna Pudlik kl. 5b OSM I st.
Klasa oboju p. Agnieszki Kłos

- II miejsce - Magdalena Laskownicka kl. 5b OSM I st
Wyróżnienie – Jagoda Szott kl 2a OSM I st.
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

IV Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu 14-15.05.2019
- II miejsce / Srebrny laureat: Tomasz Zgłobicki kl. I PSM I st. c-6
Klasa saksofonu p. Tomasza Kłosa

XIII Regionalny Festiwal Instrumentów Blaszanych Szkół Muzycznych I st, w Kolbuszowej.
- Beniamin Czyszkiewicz 5a OSM I st. 2 nagroda
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

- Szymon Kiljan 5b OSM I st. II nagroda
Klasa trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego

XIII Regionalny Festiwal Instrumentów Blaszanych Szkół Muzycznych I st, w Kolbuszowej.
- Bartosz Herbut 4d PSM I st. I nagroda
Klasa puzonu p. Tomasza Łaskarzewskiego

- Amelia Gotlejewska 3d PSM I st. I nagroda
Klasa Trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego

Ogólnopolski Konkurs ,,JUPITER 2019" - Kraków
- III miejsce Maciej Dopart kl. 6b OSM I st.
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku 03.06.2019
- Szymon Kiljan kl. 5b OSM I st. Nagroda III stopnia
Klasa trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego

IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku 03.06.2019
- Jowita Figiela 2 PSM I st. c-4 – wyróżnienie
Klasa trąbki p. Jana Łaskarzewskiego

- Duet Jowita Figiela 2 PSM I st. c-4 i Sara Figiela 2 PSM I st. c-4 wyróżnienie
Klasa trąbki p. Jana Łaskarzewskiego

IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku 03.06.2019
- Artur Szumełda kl. II PSM II st. - nagroda I stopnia
Klasa puzonu p. Tomasza Łaskarzewskiego

- Maksymilian Wlazło 3 PSM II st. Nagroda II stopnia
Klasa trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego

IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku 03.06.2019
- Monika Komenda kl. 4c PSM I st. c-6 Nagroda III stopnia
Klasa trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego

IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku 03.06.2019
Katarzyna Karpińska kl I OSM II st. - nagroda I stopnia
Klasa fletu p. Anny Fednar

Arkadiusz Kędziora kl II OSM II st. – stypendystą programu „Nie zagubić talentu”. – Nadanie stypendium 17.10.2018 Filharmonia podkarpacka – Rzeszów.
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

III MAKROREGIONALNY KONKURS ZESPOŁÓW I DUETÓW INSTRUMENTÓW PERKUSYJNYCH I i II STOPNIA W TOMASZOWIE LUBELSKIM 10-11.05.2019r.
2 miejsce - Kwintet 1 stopnia w składzie: Aleksandra Paśko kl. 6a OSM I st. , Tomasz Drozd 5b OSM I st., Bianka Rajtmajer 5b OSM I st. , Adam Husarz 4a OSM I st. , Szymon Konowalik 3b OSM I st.
Klasa perkusji p. Bogusława Seńkowa

Skawińska Wiosna Perkusyjna 17-18 maja 2019
- Aleksandra Paśko kl. 6a OSM I st. w grupie IV -wyróżnienie
Klasa perkusji p. Bogusława Seńkowa

XII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju
- III miejsce kategoria II Magdalena Laskownicka kl. 5b OSM I st.
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

III Międzynarodowy Festiwal Artystyczny– konkurs Samocvity
- I miejsce – kategoria instrumenty dęte – Jagoda Szott kl 2a OSM I st.
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

Buskie Konfrontacje Saksofonowe 13.05.2019
- III miejsce – Laura Hrycewicz kl. 6b OSM I st.
- Wyróżnienie – Magdalena Laskownicka kl. 5b OSM I st.
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

II Konkurs Instrumentów Dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w Lublinie 7-8.06.2019r.
- III miejsce – Jagoda Szott kl 2a OSM I st.
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

XII Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny Instrumentów Dętych Brno (Czechy) 2019 1-2.06.2019
- Maciej Dopart - kl VI OSM I st. zajął 3 miejsce
- Beniamim Czyszkiewicz - kl V OSM I st. - wyróżnienie I stopnia
- Patryk Łopatiak kl V OSM I st. - wyróżnienie II stopnia
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

III MAKROREGIONALNY KONKURS ZESPOŁÓW I DUETÓW INSTRUMENTÓW PERKUSYJNYCH I i II STOPNIA W TOMASZOWIE LUBELSKIM 10-11.05.2019r.

- 2 miejsce - Kwartet 2 stopnia w składzie: Józef Wasilewski 3 OSM II st. , Adrian Dziadek 2 OSM II st. , Kacper Mosur 3 OSM II st. , Mikołaj Orfin 3 OSM II st.
Klasa perkusji p. Bogusława Seńkowa

II Międzynarodowy Festiwal Artystyczny „Samocvity”.
- Martyna Glesman I nagroda 5 OSM II st.
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

25 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akoredeonowej w Przemyślu
III miejsce – Duet Sacco – Martyna Glesman - saksofon i Kacper Batycki - akordeon
Przygotowanie p. Sławomir Wilk i p. Jacek Szott

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy
- II miejsce – kategoria zespoły kameralne - DUO SACCO Martyna Glesman - saksofon i Kacper Batycki - akordeon
Przygotowanie p. Sławomir Wilk i p. Jacek Szott

Ogólnopolski Konkurs Muzyki Polskiej w Jarosławiu 26.04.2019
- III miejsce – Martyna Glesman
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe
- II miejsce – kategoria zespoły kameralne – DUO SACCO Martyna Glesman - saksofon i Kacper Batycki - akordeon
Przygotowanie p. Sławomir Wilk, p. Jacek Szott, p. Dariusz Baszak

II Konkurs Instrumentów Dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w Lublinie 7-8.06.2019r.
- III miejsce – DUO SACCO Martyna Glesman - saksofon i Kacper Batycki - akordeon
Przygotowanie p. Sławomir Wilk, p. Jacek Szott, p. Dariusz Baszak

II Konkurs Instrumentów Dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w Lublinie 7-8.06.2019r.
- Wyróżnienie – Amelia Sroka kl. II PSM I st. c-4
Klasa saksofonu p. Tomasz Kłosa


Rok 2017/2018

II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FINALIS 2017.
Maciej Dopart kl. V OSM I st. nagroda specjalna oraz złotą nagrodę – I miejsce z maksymalną ilością punktów 100/100.
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Laura Hrycewicz kl. V OSM I st. I miejsce i otrzymała 98/100 punktów.
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

Arkadiusz Kedziora kl. I OSM II st. srebrna nagroda – II miejsce 94/100 punktów.
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Mateusz Pawlik kl. VI PSM I st. II miejsce 90/100 punktów.
Klasa oboju p. Agnieszki Kłos


XIX Międzynarodowy Konkurs Moje inspiracje muzyczne Nałęczów VI 2018
Maciej Dopart kl. V OSM I st. II nagroda
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

XII Regionalny Festiwal Instrumentów Blaszanych Szkół Muzycznych I st, w Kolbuszowej.
Maciej Dopart kl. V OSM I st. I nagroda
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Szymon Kilian 4b OSM I st. II nagroda
klasa trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego

Beniamim Czyszkiewicz kl 3 OSM I st. wyróżnienie
klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Patryk Łopatiak - kl. 3 OSM I st. wyróżnienie
klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Hubert Kędziora - kl 3 OSM I st. wyróżnienie
klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Franciszek Wawro kl. I OSM I st wyróżnienie
klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Karol Wilk klasa 3c PSM I st. II nagroda
klasa trąbki p. Jana Łaskarzewskiego

Bartosz Herbut 3d PSM I st. II nagroda
klasa puzonu p. Tomasza Łaskarzewskiego

Amelia Gotlejewska 2d PSM I st. II nagroda
klasa trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego
Jakub Laska 4d PSM I st. II nagroda
klasa trąbki p. Jacka Łaskarzewskiego

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów szkół muzycznych II st. klas inst.. dętych blaszanych XII 2017 Kolbuszowa
Maciej Smuczek kl. V PSM II st. wyróżnienie 23:33 pkt.
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Michał Maciuszek kl. VI PSM II st. maksymalna ilość punktów 25
Klasa tuby p. Stanisława Baryły

Rafał Wilczak kl. VI PSM II st. 23 pkt.
Klasa sakshornu p. Stanisława Baryły


III Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu. 15-16 maj 2018
Magdalena Laskownicka kl. IV OSM I st. Kategoria II - I miejsce / Złoty laureat
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

Laura Hrycewicz kl. V OSM I st. Kategoria III - I miejsce / Złoty laureat
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

Maja Witko kl. V OSM I st. Kategoria III – II miejsce / Srebrny laureat
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta

Martyna Pudlik kl. IV OSM I st. kategoria II - I miejsce / Złoty laureat
Klasa oboju p. Agnieszki Kłos

Mateusz Pawlik kl. VI PSM I st. kategoria III - II miejsce / Srebrny laureat
Klasa oboju p. Agnieszki Kłos

Amelia Sroka kl. I PSM I st. Kategoria I - I miejsce / Złoty laureat
Klasa saksofonu p. Tomasza Kłosa

 

XI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju.
Maciej Dopart, kl V OSM I st. II miejsce
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Laura Hrycewicz kl. V OSM I st III miejsce
Klasa saksofonu p. Jacka Szotta
Paulina Wilk otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament, p. Franciszek Lotycz oraz p. Jacek Szott dyplomy za wyróżniające przegotowanie uczniów.

Mateusz Pawlik, kl VI PSM I st. wyróznienie
Klasa oboju p. Agnieszki Kłos

 

16. Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny gry na instrumentach dętych, Pro-Bohemia - IV 2018 r. Ostrawa - Czechy. 5-8 kwietnia 2018r.
Maciej Dopart, kl V OSM I st. I miejsce i tytuł Laureata Konkursu
trąbki p. Franciszka Lotycza

XXI Festiwal Instrumentów Dętych, 26-27 kwietnia 2018 r. Biała Podlaska
Patryk Łopatiak kl. IV OSM I st. II miejsce.
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Maciej Dopart kl. V OSM I st. I miejsce i dyplom Grand Prix Konkursu
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza

Michał Maciuszek kl. VI PSM II st. III miejsce.
Klasa tuby p. Stanisława Baryły

Konkurs perkusyjny "SKAWIŃSKA WIOSNA PERKUSYJNA" 15-16 czerwca 2018 r. Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie.
Aleksandra Paśko Kl. 5a - III miejsce (grupa III)
Karolina Wróblewska Kl.1b - wyróżnienie (grupa I)
Klasa perkusji p. Bogusława Seńkowa

III Konkurs Instrumentów Dętych i Perkusji w Trzcianie 25 - 27 maja 2018 r.
Patryk Łopatiak kl. IV OSM I st. III miejsce
Beniamin Czyszkiewicz kl. IV OSM I st. wyróżnienie
Klasa trąbki p. Franciszka Lotycza


Konkurs Instrumentów Dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w Lublinie.
Natalia Brulińska – kl. II OSM II st. - III miejsce.
Klasa klarnetu p. Bartosza Piekarskiego
Jury przyznało również dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczennicy dla pana Bartosza oraz dyplom za wyróżniający akompaniament dla pani mgr Justyny Ignac.


Przeworski Konkurs Klarnetowy 15 grudnia 2017 wPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku.
Izabela Wujec kl. I PSM I st. kategoria pierwsza - nagroda specjalna za szczególny wyraz artystyczny
Klasa klarnetu p. Bartosza Piekarskiego
Dodatkowo komisja przyznała p. Bartoszowi Piekarskiemu dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia oraz p. Justynie Ignac dyplom za wyróżniający akompaniament.


XI Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych we Wrocławiu, zorganizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. R. Bukowskiego we Wrocławiu. 23 – 25 listopada 2017 roku.
Michał Maciuszek kl. VI PSM II st. – II nagroda
Klasa tuby p. Stanisława Baryły


Rok 2016/2017

IV Konkurs -Młode Talenty Muzyki Polskiej -Musikwettbewerb Junge Talente, w Hamburgu
miejsce II Arkadiusz Kędziora -
Nauczyciel: mgr Franciszek Lotycz

XI Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2016
Arkadiusz Kędziora - nagroda II
Maciej Dopart - nagroda II
Beniamin Czyszkiewicz - nagroda II stopnia
Patryk Łopatiak - nagroda II stopnia
Hubert Kędziora - wyróżnienie.
Nauczyciel: mgr Franciszek Lotycz

Patrycja Wywrot – I nagroda
Oktawia Sobejko – II nagroda
Nauczyciel: mgr Jacek Łaskarzewski

Agata Brzezicka – III nagroda
Aleksandra Słupek – wyróżnienie
Nauczyciel: mgr Arkadiusz Hawro


XIV Międzynarodowy Niezależny Konkurs Muzyczny „Individualis". Lwów-Ukraina 2016r.
Maciej Dopart - miejsce I
Arkadiusz Kędziora - miejsce II
Pani Paulina Wilk - dyplom za wyróżniający akompaniament.
Nauczyciel: mgr Franciszek Lotycz

Przesłuchania CEA instr. dętych blaszanych Szkół Muzycznych I st.w Łańcucie,
Maciej Dopart otrzymał wyróżnienie (23 pkt)
Nauczyciel: mgr Franciszek Lotycz

XX Festiwal Instrumentów Dętych-Biała Podlaska.
Maciej Dopart - miejsce I
Nauczyciel: mgr Franciszek Lotycz

X Makroregionalny Konkurs Instr, Dętych w Biłgoraju,
Maciej Dopart - miejsce II
Arkadiusz Kędziora - miejsce III
Laura Hrycewicz – miejsce I
Nauczyciel: mgr Jacek Szott

Nauczyciel: mgr Franciszek Lotycz


XVIII Międzynarodowy Konkurs ,, Moje inspiracje muzyczne’’ Nałęczów.
Maciej Dopart - miejsce II
Arkadiusz Kędziora - miejsce III
Pan Wojciech Majchrowicz - dyplom za wyróżniający akompaniament
Nauczyciel: mgr Franciszek Lotycz

Integration Groove IV – Konkurs gry na werblu – Szkoła Muzyczna I st. w Błażowej
Aleksandra Paśko – wyróżnienie
Adrian Dziadek - wyróżnienie
Nauczyciel: mgr Bogusław Seńków

Aleksandra Paśko – wyróżnienie
Nauczyciel: mgr Bogusław Seńków

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas perkusji I st. – Szkoła Muzyczna w Krakowie.
Aleksandra Paśko – I punktacja ( 23 pkt )
Nauczyciel: mgr Bogusław Seńków

IV Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Perkusyjnych
Aleksandra Paśko – II miejsce – grupa III
Adrian Dziadek - II miejsce – grupa II
Nauczyciel: mgr Bogusław Seńków

Skawińska Wiosna Perkusyjna – Szkoła Muzyczna I st. w Skawinie
Aleksandra Paśko – II miejsce
Adrian Dziadek - wyróżnienie
Nauczyciel: mgr Bogusław Seńków

VII Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu
Maria Wiech – wyróżnienie
Oliwia Kołota – wyróżnienie
Nauczyciel: mgr Jagoda Pietrusiak

Mateusz Pawlik – wyróżnienie II st
Nauczyciel: mgr Agnieszka Kłos

Klaudia Hajduk – wyróżnienie II st
Nauczyciel: mgr Tomasz Kłos


Rok 2015/2016

IV Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne
III miejsce w I grupie – Aleksandra Paśko – kl. III OSM I st.
III miejsce w II grupie Adrian Dziadek – kl. V OSM I st. naucz.– Bogusław Seńków

X Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej
I nagroda Maciej Dopart - kl. III OSM I st. – naucz. – Franciszek Lotycz
II nagroda Arkadiusz Kędziora - kl. V OSM I st.
Wyróżnienie I stopnia Patryk Łopatiak kl. II OSM I st.
Wyróżnienie I stopnia - Beniamin Czyszkiewicz kl. II OSM I st. I st

IX Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych dla Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju
III miejsce w kategorii I - Maciej Dopart kl. III OSM I st. naucz. – Franciszek Lotycz
III miejsce w kategorii II - Arkadiusz Kędziora kl. V OSM I st.

XIV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych ,,Pro Bochemia 2016’’ - Ostrava w Czechach
I miejsce i tytuł Laureata konkursu, w grupie do lat 12 - Arkadiusz Kędziora kl. V OSM I st.
III miejsce, w grupie do lat 12 - Maciej Dopart kl. III OSM I st. naucz. – Franciszek Lotycz
III miejsce - w kategorii do lat 15 - Jakub Komenda kl. I PSM II st.
Wyróżnienie - w kategorii do lat 15 Sebastian Pawlik kl. II PSM II st. nauczyciel – Franciszek Lotycz

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II st.
Laureat - Tomasz Mazur – kl VI OSM II st. Nauczyciel – Damian Skupniewicz
Laureat - Dariusz Kurzydło – kl. VI PSM II st. Nauczyciel – Jacek Łaskarzewski

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II st.
Laureatka - Maria Feduniewicz - kl VI OSM II st. naucz. – Bartosz Piekarski

Przeworski Konkurs Klarnetowy
Nagroda Specjalna za wyróżniającą interpretację – Natalia Brulińska – kl. VI OSM I st., naucz. – Bartosz Piekarski

Przeworski Konkurs Klarnetowy
Nagroda Specjalna za wyróżniającą muzykalność - Kamila Klein – kl. II PSM I st.
Nauczyciel – Bartosz Piekarski


Rok 2014/2015

Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej w Krasiczynie
wyróżnienie Maciej Dopart – trąbka przygotowanie: mgr Franciszek Lotycz

XVIII Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej
I miejsce i Nagroda Prezydenta Miasta za najlepszą prezentację programu Maciej Dopart – trąbka przygotowanie: mgr Franciszek Lotycz

VIII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych w Biłgoraju
I miejsce Maciej Dopart - trąbka przygotowanie: mgr Franciszek Lotycz
II miejsce Arkadiusz Kędziora - trąbka przygotowanie: mgr Franciszek Lotycz

Makroregionalne Przesłuchania CEA Instrumentów Dętych Blaszanych w Lublinie
finalista Ogólnopolskich Przesłuchań CEA w Łodzi Arkadiusz Kędziora - trąbka przygotowanie: mgr Franciszek Lotycz

III Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Perkusyjnych w Biłgoraju
I miejsce Aleksandra Paśko – perkusja – przygotowanie mgr Bogusław Seńków
III miejsce Józef Wasilewski – perkusja – przygotowanie mgr Bogusław Seńków

XI Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim
wyróżnienie Natalia Brulińska – klarnet przygotowanie mgr Bartosz Piekarski

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II stopnia w Warszawie
finaliści ogólnopolskich przesłuchań Kwintet Instrumentów Dętych Blaszanych PSM II st. w składzie: Dariusz Kurzydło, Maciej Smuczek, Tomasz Mazur, Patryk Wlazło, Michał Maciuszek
nauczyciel: mgr Tomasz Łaskarzewski

Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej w Krasiczynie
wyróżnienie Dariusz Kurzydło – trąbka - przygotowanie mgr Jacek Łaskarzewski

XVIII Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej
III miejsce Jakub Komenda - trąbka przygotowanie: mgr Franciszek Lotycz

Ogólnopolskie Przesłuchanie CEA Instrumentów Dętych Blaszanych w Łodzi
III miejsce Maksymilian Wlazło - trąbka - przygotowanie: mgr Jacek Łaskarzewski

I Ogólnopolskie Przesłuchania Instrumentów Dętych w Wadowicach
III miejsce Maksymilian Wlazło - trąbka - przygotowanie: mgr Jacek Łaskarzewski


Rok 2013/2014

VIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów - Jaworzno 2013
Natalia Brulińska klasa 4 OSM I st. – klarnet – III miejsce


VIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter” 2014
Natalia Brulińska klasa 4 OSM I st. – klarnet - Wyróżnienie


VIII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej – Krasiczyn 2014
Natalia Brulińska klasa 4 OSM I st. – klarnet - Wyróżnienie
Nauczyciel – mgr. Bartosz Piekarski

II Makroregionalne Przesłuchana Uczniów Klas Instrumentów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I st. – Biłgoraj 2014
Aleksandra Paśko klasa 1 OSM I st. – Perkusja – II miejsce

VIII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I st. – Kolbuszowa 2014
- Maciej Dopart klasa I OSM I st. – Trąbka – Dyplom Nagroda

Arkadiusz Kędziora klasa 3 OSM I st. – Trąbka - Dyplom Nagroda

II Makroregionalne Przesłuchana Uczniów Klas Instrumentów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I st. – Biłgoraj 2014
Józef Wasilewski klasa 4 PSM I st.- Perkusja – Wyróżnienie
Nauczyciel – mgr Bogusław Seńków


VIII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I st. – Kolbuszowa 2014
Maksymilian Wlazło klasa 4 PSM I st. – Trąbka - Dyplom Nagroda
Nauczyciel mgr. Jacek Łaskarzewski
Jakub Komenda klasa 5 PSM I st. – Trąbka - Wyróżnienie
Sebastian Pawlik klasa 6 PSM I st. – Trąbka - Wyróżnienie
Trio Trąbkowe w składzie: Arkadiusz Kędziora - klasa 3 OSM I st., Jakub Komenda – klasa 5 PSM I st. , Sebastian Pawlik – klasa 6 PSM I st.
- Wyróżnienie w kategorii zespołów kameralnych
Nauczyciel – mgr. Franciszek Lotycz


Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych – Toruń 2014
Dariusz Kurzydło klasa 4 PSM II st. – trąbka - Finalista Ogólnoplskich Przesłuchań CEA
Nauczyciel – mgr. Jan Łaskarzewski.


Rok 2012/2013

IX Międzynarodowy Konkurs ‘Instrumenty dęte” w Jastrzębiu Zdroju
- Marta Mizgała – I miejsce - przygotowanie – mgr M. Lipień

Udział w koncercie Dyplomantów w Filharmoni Podkarpackiej w Rzeszowie
- Marta Mizgała – przygotowanie – mgr M. Lipień
- Antoni Kowalski – przygotowanie mgr Jan Łaskarzewki

Zakwalifikowanie się do projektu Akademia Sinfonia Varsovia
- Marta Mizgała - przygotowanie – mgr M. Lipień


XII Makroregionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
wyróżnienie – Maciej Smuczek – przygotowanie mgr Franciszek Lotycz
III miejsce – Sebastian Pawlik - – przygotowanie mgr Franciszek Lotycz

VII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej
nagroda w kategorii solistów – Sebastian Pawlik i Jakub Komanda- przygotowanie mgr Franciszek Lotycz
wyróżnienie w kategorii zespołów kameralnych– Sebastian Pawlik, Jakub Komanda i Maciej Smuczek- przygotowanie mgr Franciszek Lotycz
wyróżnienie – Arkadiusz Kędziora przygotowanie mgr Franciszek Lotycz


Ogólnopolskie Przesłuchania CEA klas instrumentów dętych blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Warszawa 2013 r.
- udział Jakub Komenda i Sebastian Pawlik - przygotowanie mgr Franciszek Lotycz


Rok 2011/2012

- III Myślenickie Konfrontacje Uczniów Klas Perkusji w Myślenicach
wyróżnienie otrzymał:
Dawid Lorenowicz z klasy IV OSM I st ucz. Mgr Bogusława Seńkowa

- IV Ogólnopolski Festiwal Fagotowo- obojowy im. Wiktora Osadzina i Edwarda Mandery w Bytomiu
Grand Prix i I miejsce
Marta Mizgała naucz. mgr Maksymilian Lipień

- Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II st. w Lublinie
I miejsce i max liczba pkt. Marta Mizgała

- Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II st. w Warszawie
I miejsce Marta Mizgała

- Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II st. w Warszawie
Udział w finale Antoni Kowalski – naucz mgr Jan Łaskarzewski

- Podkarpackie Spotkania Uczniów Klas Fletu Szkół Muzycznych I i II st w Mielcu
Wyróżnienie Anna Struś naucz. mgr Augustyn Krawiec
Wyróżnienie Martyna Rutka naucz. mgr Augustyn Krawiec

- XI Makroregionalny konkurs Instrumentów Dętych blaszanych Szkół Muzycznych I st w Łańcucie
wyróżnienie w Kategorii II – Maciej Smuczek – trąbka, naucz. mgr Franciszek Lotycz

- VI Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I st. w Kolbuszowej
wyróżnienie w Kategorii I – Sebastian Pawlik – trąbka, naucz. mgr Franciszek Lotycz
wyróżnienie w Kategorii II – Maciej Smuczek – trąbka, naucz. mgr Franciszek Lotycz
wyróżnienie w Kategorii zespołów kameralnych – Trio trąbkowe w składzie: Jakub Komenda, Sebastian Pawlik i Maciej Smuczek, naucz. mgr Franciszek Lotycz

- V Regionalny Konkurs Instrumentów Detych Blaszanych Uczniów Szkół Muzycznych I st.
III miejsce w Kategorii I – Jakub Komenda – trąbka, naucz. mgr Franciszek Lotycz
III miejsce w Kategorii II – Maciej Smuczek – trąbka, naucz. mgr Franciszek Lotycz


Rok 2010/2011

- IV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych we Wrocławiu
III Miejsce zajęła Marta Mizgała – obój, z klasy IV OSM II st. ,uczennica mgr Anny Rachwał

- Makroregionalne Przesłuchania CEA dla Zespołów Perkusyjnych
Kwartet perkusyjny w składzie: Józef Rusinowski, Piotr Kycia, Grzegorz Siek, Jakub Madejowski został zakwalifikowany do Ogólnopolskiego Etapu Przesłuchań w Radomiu. Zespół przygotował mgr Henryk Przytocki

- Podkarpackie Spotkania Instrumentów Dętych w Mielcu
I miejsce zajął Kwartet instrumentów dętych drewnianych w składzie Anna Struś – flet, Marta Mizgała – obój, Maciej Król – klarnet, Michał Niemiec – fagot. Zespól przygotował mgr Augustyn Krawiec

- Koncert Dyplomantów regionu podkarpackiego w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie
Udział wzięli;
Gabriela Opacka – skrzypce, uczennica mgr Krzysztofa Nowińskiego
Józef Rusinowski – perkusja, uczeń mgr Henryka Przytockiego

- V Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej
I miejsce w Kategorii I – Maciej Smuczek – trąbka, naucz. mgr Franciszek Lotycz
wyróżnienie otrzymał zespół trąbkowy w składzie: Maciej Smuczek, Sebastian Pawlik, Jakub Komenda. Zespól przygotował mgr Franciszek Lotycz

- Makroregionalny konkurs Instrumentów Dętych blaszanych w Łańcucie
wyróżnienie w Kategorii I – Maciej Smuczek – trąbka, naucz. mgr Franciszek Lotycz


Rok 2009

Podkarpackie Przesłuchania Uczniów Klas Fletu Szkół Muzycznych I i II st. w Mielcu
- I miejsce - Anna Struś / flet - z klasy Augustyna Krawca

VII Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
- wyróżnienie I stopnia - Pweł Kycia / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego


Rok 2008

VII Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
- wyróżnienie I stopnia - Paweł Kycia / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego

Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- wyróżnienie - Michał Solarz / obój - z klasy Maksymiliana Lipienia
- II miejsce - Trio fletowe w składzie: Jagoda Pietrusiak, Magdalena Kasper, Natalia Szczygielska - pod kierunkiem Augustyna Krawca

Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Dębicy
- piąta punktacja - Trio klarnetowe - pod kierunkiem Bartosza Piekarskiego

Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej Fundacji J&S Pro Bono Poloniae - VII edycja
- stypendium otrzymał Paweł Kycia / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego


Rok 2007

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia w Łańcucie
- pierwsza punktacja - Paweł Beer / puzon - z klasy Stanisława Baryły

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- III miejsce - Joanna Jarosz / saksofon - z klasy Jacka Szotta
- III miejsce - Trio fletowe w skladzie: Jagoda Pietrusiak, Magdalena Kasper, Natalia Szczygielska - pod kierunkiem Augustyna Krawca

Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej Fundacji J&S Pro Bono Poloniae
- VI edycja - Stypendium otrzymał Paweł Kycia / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego

V Podkarpacki Konkurs Zespołów Kameralnych w Rzeszowie
- III miejsce - Trio fletowe - pod kierunkiem Augustyna Krawca


Rok 2006

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II stopnia w Rzeszowie
- pierwsza punktacja Damian Lotycz / waltornia - z klasy Damiana Skupniewicza

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II stopnia w Rzeszowie
- druga punktacja - Ewelina Szymańska / flet - z klasy Augustyna Krawca

Regionalne Przesłuchaniach Instrumentów Dętych Drewnianych Mielcu
- I miejsce - Trio fletowe - pod kierunkiem Augustyna Krawca
- wyróżnienie - Kwartet saksofonowy - pod kierunkiem Jacka Szotta

Ogólnopolskie Przesłuchania Perkusyjnych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia w Krakowie
- pierwsza punktacja - Duet perkusyjny - pod kierunkiem Henryka Przytockiego

IV Podkarpacki Konkurs Zespołów Kameralnych w Rzeszowie
- II miejsce - Trio fletowe - pod kierunkiem Zbigniewa Dykiela


Rok 2005

Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- II miejsce - Jagoda Pietrusiak / flet - z klasy Augustyna Krawca
- I miejsce - Kwartet fortepianowy - pod kierunkiem Augustyna Krawca
- II miejsce - Kwartet fletowy - pod kierunkiem Augustyna Krawca

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia w Mielcu
- druga punktacja - Wojciech Fednar / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego


Rok 2004

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- I miejsce - Liliana Śliwińska / obój - z klasy Zbigniewa Dykiela
- II miejsce - Trio - pod kierunkiem Augustyna Krawca

Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
- wyróżnienie w Wojciech Fednar / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego


Rok 2003

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- I miejsce - Kamil Broż / saksofon - z klasy Jacka Szotta
- II miejsce Krzysztof Chlipała / saksofon - z klasy Jacka Szotta
- II miejsce - Trio fletowe - pod kierunkiem Zbigniewa Dykiela

Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia w Rzeszowie
- III miejsce - Józef Rusinowski / perkusja - z klasy Henryka Przytockiego


Rok 2002

I Podkarpacki Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Mielcu
- wyróżnienie - Tomasz Depczak / trąbka - z klasy Franciszka Lotycza
- II miejsce - Kwintet dęty blaszany - pod kierunkiem Jana Łaskarzewskiego

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- I miejsce - Iwona Wątróbska / saksofon - z klasy Kazimierza Gudzelaka
- I miejsce - Anna Misiak / flet - z klasy Augustyna Krawca
- I miejsce - Kwartet instrumentalny - pod kierunkiem Augustyna Krawca

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Lublinie
- II miejsce - Anna Świta / obój - z klasy Zbigniewa Dykiela


Rok 2001

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Klas Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
- wyróżnienie - Urszula Antosiewicz / sakshorn - z klasy Stanisława Baryły

Przeworski Festiwal Saksofonowy Uczniów Szkół Muzycznych Stopnia Podstawowego w Przeworsku 
- I miejsce - Kamil Broż / saksofon - z klasy Jacka Szotta

Festiwal Muzyki Niemieckiej
- III miejsce - Anna Świta / obój - z klasy Zbigniewa Dykiela
- wyróżnienie - Duet fletowy / pod kierunkiem mgr Augustyna Krawca

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych Z Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- I miejsce - Kamil Broż / saksofon - z klasy Jacka Szotta
- II miejsce - Duet fletów prostych - pod kierunkiem Zbigniewa Dykiela
- III miejsce - Kwintet fletowy - pod kierunkiem Augustyna Krawca


Rok 2000

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Klas Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
- wyróżnienie - Urszula Antosiewicz / sakshorn - z klasy Stanisława Baryły

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- wyróżnienie - Wojciech Krawiec / fagot - z klasy Zbigniewa Dykiela

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- II miejsce - Michał Dykiel / flet - z klasy Augustyna Krawca
- I miejsce - Kwintet fletowy - pod kierunkiem Augustyna Krawca

Ogólnopolskie Warsztaty Perkusyjne Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Jarosławiu
- II miejsce na oraz wyróżnienie za wykonanie etiudy na ksylofonie Mateusz Rowiński / perkusja - z klasy Henryka Przytockiego



Rok 1999

Przesłuchania w ramach Ogólnopolskich Warsztatów Perkusyjnych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Jarosławiu
- III miejsce - Bartosz Sałdan / perkusja - z klasy Bogusława Seńkowa

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasie perkusji w Jarosławiu
- wyróżnienie - Bartłomiej Wnęk / perkusja - z klasy Bogusława Seńkowa

Regionalne Przesłuchania uczniów szkół muzycznych z klas instrumentów dętych drewnianych w Mielcu
- wyróżnienie - Trio fletowe - pod kierunkiem Augustyna Krawca


Rok 1998

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Klas Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
- III miejsce - Kamil Popowicz / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego (przygotował Franciszek Lotycz)

Regionalne Przesłuchania uczniów szkół muzycznych z klas instrumentów dętych drewnianych
- II miejsce - Duet fletowy - pod kierunkiem Augustyna Krawca


Rok 1997

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia klas Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie
- II miejsce - Klaudiusz Janiszczak / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego

Regionalnym Przesłuchaniu uczniów szkół muzycznych z klas instrumentów dętych drewnianych w Mielcu
- II miejsce - Michał Dykiel / flet - z klasy Augustyna Krawca


Rok 1996

Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Klasie Perkusji w Jarosławiu - I miejsce Tomasz Augustyn / perkusja - z klasy Bogusława Serkowa

Regionalnych Przesłuchaniach uczniów szkół muzycznych I stopnia klas instrumentów dętych drewnianych i blaszanych w Biłgoraju
- I miejsce - Klaudiusz Janiszczak / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego
- II miejsce - Eneasz Kubit / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych z klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Mielcu
- II miejsce - Marcin Malawski / flet - z klasy Augustyna Krawca


Rok 1995

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia klas Instrumentów Dętych Drewnianych I Blaszanych w Biłgoraju
- II miejsce - Klaudiusz Janiszczak / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego
- II miejsce - Łukasz Kłos / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego

III Spotkania z Polską Muzyką Kameralną w Jaśle
- I miejsce - Zespół kameralny / pod kierunkiem Zbigniewa Dykiela


Rok 1994

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych II Stopnia w Klasie Instrumentów Dętych Drewnianych w Krośnie
- I miejsce - Marcin Ślusarczyk / saksofon - z klasy Kazimierza Gudzelaka

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia Klas Instrumentów Dętych Drewnianych I Blaszanych w Biłgoraju
- I miejsce w-Klaudiusz Janiszczak / trąbka - z klasy Jana Łaskarzewskiego

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych II Stopnia Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Lublinie
- II miejsce - Marcin Ślusarczyk / saksofon - z klasy Kazimierza Gudzelaka


Rok 1993

Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych II Stopnia w Klasie Instrumentów Dętych Drewnianych w Krośnie
- I miejsce - Marcin Ślusarczyk / saksofon - z klasy Kazimierza Gudzelaka
- II miejsce Jacek Szott / saksofon - z klasy Kazimierza Gudzelaka


Rok 1992

I Przegląd Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej w Lubaczowie
- wyróżnienie - Jacek Kiper / puzon - z klasy Stanisława Baryły


Rok 1985

Okręgowe Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia w klasie Perkusji w Rzeszowie
- II miejsce - Bogusław Seńków / perkusja - z klasy Piotra Błaszczyszyna