Czcionka

Z radością i nieukrywaną satysfakcją pragniemy poinformować, że w organizowanym w Wilnie na Litwie, Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym bardzo dobrze zaprezentowali się dwaj nasi akordeoniści.

W doborowym, międzynarodowym towarzystwie, skupiającym młodych akordeonistów z ponad 20 krajów, Kacper BATYCKI oraz Michał STOCHEL zajęli III miejsce, odpowiednio w kategorii do lat 19 oraz do lat 16.

Ten uznany i bardzo prestiżowy w Europie konkurs z racji trwającej pandemii odbył się za pośrednictwem Internetu, a międzynarodowe Jury składające się z najwybitniejszych przedstawicieli światowej akordeonistyki oceniało uczestników na podstawie nadesłanych nagrań.

Dla Kacpra, ucznia Pana Sławomira Wilka to już kolejny, bardzo prestiżowy sukces w tym roku, natomiast dla Michała, pracującego na co dzień pod kierunkiem Pana Dyrektora Dariusza Baszaka to pierwszy sukces jako ucznia naszej Szkoły.

Młodym artystom gratulujemy i życzymy kolejnych wielkich sukcesów!!!