Kontrast
Czcionka

Bieżący rok w życiu naszej szkoły to czas bardzo trudny, który przynosi nam nowe nieznane dotąd doświadczenia. Powoli z nowymi okolicznościami się oswajamy, jednakże niepewność każdego następnego dnia sprawia, że praca nasza staje się trudniejsza, wymaga od nas większej samodyscypliny, stosowania nowych narzędzi, rozwiązań, a także uczy nowych zachowań i przyzwyczajeń.

W tych nowych warunkach i okolicznościach przychodzi nam świętować Dzień Edukacji Narodowej. Dzień, który zazwyczaj jest okazją do gratulacji i podsumowania sukcesów całego poprzedniego roku. Dzisiejsze święto jest przede wszystkim okazją do radowania się, że wszyscy wspólnie w zdrowiu, mimo istniejących zagrożeń, przetrwaliśmy dotychczasowy okres pandemii. Jest on okazją do złożenia sobie życzeń zdrowia i tak bardzo wszystkim nam aktualnie potrzebnej odporności.

Do życzeń zdrowia pragnę dołączyć życzenia wytrwałości w realizacji swoich celów i zamierzeń, pomimo dalece niesprzyjających warunków, dalszych sukcesów dydaktycznych, a które osiągane z pomocą nowych narzędzi i metod mogą dawać jeszcze więcej radości i satysfakcji.

Życzę Państwu także wszelkiego dobra w życiu osobistym, spełnienia swoich marzeń, osiągnięcia celów życiowych i satysfakcji z podejmowanych w swoim życiu działań.

Dyrekcja Szkoły