Flecistki z sukcesem na V Podkarpackim Festiwalu Młodych Flecistów w Niwiskach.

Wielką radość naszej szkole sprawiły uczennice Daria Młot i Weronika Marszałek z klasy fletu Pani Jolanty Antonik, uczestnicząc z sukcesem 18 maja b.r. w V Podkarpackim Festiwalu Młodych Flecistów w Niwiskach.

Komisja konkursowa festiwalu pod przewodnictwem dr hab. Wiesława Suruło z Akademii Muzycznej w Krakowie wysłuchała 39 prezentacji konkursowych. Nasze uczennice zostały ocenione wysoko.

Daria Młot zdobyła 2 miejsce, natomiast Weronika Marszałekwyróżnienie.

Uczennicom akompaniował Pan Rafał Żeglecki. Za wyróżniające przygotowanie uczniów dyplom przyznano Pani Jolancie Antonik. Pan Rafał Żeglecki został wyróżniony za akompaniament i również został uhonorowany dyplomem.

Wielkie gratulacje dla Darii, Weroniki i pedagogów!

Bezpośrednio po gali wręczenia nagród laureatom V Podkarpackiego Festiwalu Młodych Flecistów w Niwiskach i konsumpcji pysznego tortu-NIESPODZIANKI nasze uczennice doskonaliły warsztat gry pod czujnym okiem dr hab. Wiesława Suruły.