Arkadiusz Kędziora laureatem I miejsc Konkursów-Festiwali w Australii i Stanach Zjednoczonych.

Z wielka radością dzielimy się osiągnięciami ucznia sekcji instrumentów dętych naszej szkoły w Międzynarodowym Festiwalu – cyklu Konkursów który odbył się na przełomie X i XI 2021r. w Sydney (Australia) oraz w Miami (USA). W/w konkursy odbyły się w formie online pod patronatem Europejskiego Stowarzyszenia Festiwali – Monolit. W obu tych konkursach w kategorii – Muzyka instrumentalna Arkadiusz Kędziora został laureatem I miejsc.

Arek jest uczniem OSM II st. w klasie trąbki Pana Franciszka Lotycza. W zmaganiach konkursowych Arkowi akompaniował Pan Wojciech Majchrowicz. Uczniowi jak i nauczycielom serdecznie gratulujemy!